Movies
Ratings
39
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5