Movies
Ratings
1192
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0