Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
DororoRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
The I-LandRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5