Movies
Ratings
230
Step UpRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
The Monkey KingRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 3.0