Series
Ratings
60
White CollarRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
- MacGyverRated ★ 3.0
Dark AngelRated ★ 4.0- 倚天屠龙记Rated ★ 4.5
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
ScorpionRated ★ 4.0
ScorpionRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0