Titles you rated
MulanRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0