Movies
Ratings
146
MoonlightRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0