Movies
Ratings
107
Poison Berry in my BrainRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0