Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 3.5
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 3.5