Movies
Ratings
56
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0