Series
Ratings
12
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0