Movies
Ratings
200
About TimeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
SupervenusRated ★ 5.0
Steadfast StanleyRated ★ 5.0
Cosmic Scrat-tastropheRated ★ 5.0
Day & NightRated ★ 5.0
PiperRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0