Titles you rated
Rules of DatingRated ★ 0.5
AlliedRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0- 2 DoorsRated ★ 3.5
Waltz with BashirRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5