Titles you rated
X-MenRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Police Story 2013Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5