Movies
Ratings
15
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0