Movies
Ratings
17
WarcraftRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0