Series
Ratings
47
School 2013Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5