Movies
Ratings
146
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 4.5
The DefenderRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5