Titles you rated
BelieverRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 0.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5