Movies
Ratings
154
ParasiteRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5