Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
NANARated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0