Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.5