Titles you rated
Our TimesRated ★ 5.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5