Titles you rated
TunnelRated ★ 5.0
HalloweenRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Remember YouRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5