Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5