Series
Ratings
403
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Big MouthRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 1.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 0.5