Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0