Movies
Ratings
98
Dark PlacesRated ★ 0.5
A Dynamite FamilyRated ★ 1.0
Little Black DressRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rough PlayRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5