Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0