Titles you rated
Golden TimeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0