Movies
Ratings
32
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 2.5
HopeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5