Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0