Series
Ratings
331
MonsterRated ★ 3.5
12 Signs of LoveRated ★ 4.0
Bride of the CenturyRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- 그것은 갑자기 폭풍처럼Rated ★ 5.0
- 카바치타레Rated ★ 3.0
- 아이 에스 ~남자도 여자도 아닌 성~Rated ★ 3.0
- My Husband2003Rated ★ 5.0
The Secret GardenRated ★ 4.5- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 5.0
- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
- 모토카레Rated ★ 5.0
- 14 Year Old MotherRated ★ 4.0
- Attention PleaseRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- remoteRated ★ 4.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.5- サプリRated ★ 2.0