Movies
Ratings
580
Zootopia 2Rated ★ 5.0
BrickRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Electric StateRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Princess SwitchRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
Afterlife of the PartyRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 5.0