Series
Ratings
29
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
Ragnarok Season 3Rated ★ 2.0
Ragnarok Season 2Rated ★ 4.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- 14 Year Old MotherRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Still Loving YouRated ★ 4.5