Series
Ratings
134
School 2013Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Moorim SchoolRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Children in HeavenRated ★ 4.0
MimiRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5- Korean Ghost StoriesRated ★ 3.0
BasketballRated ★ 4.0- Thunder Store 2Rated ★ 2.5
Vampire FlowerRated ★ 3.0