Series
Ratings
73
PastaRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0