Movies
Ratings
78
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0