Series
Ratings
114- パパだって、したいRated ★ 5.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 1.5
- IslandRated ★ 1.0
- Three FriendsRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 0.5- New NonstopRated ★ 0.5
- DamoRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5