Series
Ratings
20
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0