Movies
Ratings
350
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 1.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.5