Movies
Ratings
16
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5