Titles you rated
- Joan's GalaxyRated ★ 4.5
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 5.0
SidewaysRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The SnowmanRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Ferpect CrimeRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.5- 1980 SabukRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
I'm Not ScaredRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 4.0
Someone GreatRated ★ 3.0
Official CompetitionRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0