Movies
Ratings
24
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.5
BoyhoodRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.5