Movies
Ratings
680
GreaseRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
A Cinderella StoryRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 2.5- Quo VadisRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.0
St. Trinian'sRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 2.5
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
A Cat in ParisRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5