Movies
Ratings
77
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5