Movies
Ratings
15
The AttorneyRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 0.5
Blood and TiesRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
Sea FogRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0