Series
Ratings
18
The PacificRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0