Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5