Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- Marrying A MillionaireRated ★ 1.5
SpotlightRated ★ 2.5
LobbyistRated ★ 3.5- Sad Love StoryRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 1.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 1.5
Spring DayRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
HwajungRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0